x

Bireysel Gelişim Antrenmanlarının Önemi : 

Basketbol Özel Antrenmanları her seviyede sporcunun doğru teknikleri öğrenerek fark yaratmak, bir hareketi mükemmel yapabilmek, istatistiksel olarak verimliliğini arttırmak ve varlığını gelişerek sürdürmek için kaçınılmazdır.

Süperliglerde Galatasaray, Fenerbahçe gibi önemli kulüplerde çalışmış, onlarca başarı elde etmiş, Milli Takımlarda önemli görevler yapmış, Altyapılarda her seviyede çalışmış ve 18 tane Türkiye Şampiyonluğu kazanmış , Avrupa da ve Amerikada bir çok çalışma yapmış ve bireysel gelişim sertifikasına sahip Davut GÜNGÖR  yönetiminde Basketbol Özel Antrenmanları almak için 0 536 950 58 36 dan ulaşabilirsiniz.

Basketbol Özel Derslerimizde sporcunun teknik analizleri yapıldıktan sonra çalışma programları hazırlanıyor.

Sporcuların doğru teknik ile becerilerinin geliştirilmesi yanı sıra oynadığı pozisyona göre ayrıntılı çalışma programları yapılarak üst seviyede farkedilir olması için doğru alışkanlıkların kazanılmasına yönelik danışmanlıklar da yapılmaktadır.

Bireysel gelişim antrenmanlarında ayrıntı, sporcunun kaderini belirlediğini unutmamak gerek.

Sporcunun teknik analizi tecrübe ve bilgi gerektirir.

Her seviyede antrenörlük yapmış ve önemli başarılar elde etmiş bir antrenörden doğru teknikle beceriler kazanmak sporcuların farkedilir olmasını sağlar.